Meble do hoteli

Wyposażanie hoteli i pensjonatów

Nasza oferta

Nasza oferta

Wyposażanie hoteli i pensjonatów

Zajmujemy się wyposażeniem hoteli i hurtową dostawą mebli, które są ich estetycznym i funkcjonalnym wypełnieniem. Firma Drew-bet oferuje dostawę dużej ilości produktów w stosunkowo niskim czasie realizacji. Projektujemy i produkujemy meble dostosowane do indywidualnych preferencji klienta oraz charakterystyki obiektu, w którym mają się one znajdować. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli hotelowych, dzięki czemu możemy zapewnić fachowe doradztwo, unikalny projekt, precyzyjne wykonanie i kompleksowy montaż mebli w hotelach i innych obiektach noclegowych.

Meble do Hoteli

Kompleksowe rozwiązania

W swojej ofercie posiadamy pełną gamę mebli niezbędnych do wyposażenia pokoju w hotelu, pensjonacie czy apartamencie w tym między innymi:

Meble hotelowe

W każdym stylu

Meble we wnętrzach hoteli pełnią nie tylko funkcję użytkową, ale są również ważnym elementem wystroju, nadającym unikalny charakter pomieszczeniom hotelowym. Drew-bet realizuje zamówienia na meble hotelowe w każdym stylu zarówno klasycznym jak i nowoczesnym. Nasz dział projektowy pomaga w doborze odpowiednich rozwiązań zarówno w kontekście organizacji przestrzeni jak i wykończenia i elementów dekoracyjnych mebli. Realizujemy również zamówienia na meble wykonane według projektu Klienta.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i gwarantujemy najwyższą jakości obsługi na każdym etapie realizacji zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Co charakteryzuje

Co charakteryzuje

Nasze meble do akademików na wymiar

Wysoka trwałość

Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały sprawdzonych producentów oraz innowacyjne maszyny zapewniające doskonałe wykonanie mebli.

Unikalny design

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie tak aby projektowane przez nas meble nadawały pomieszczeniom wyjątkowy charakter.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy rozbudowany park maszynowy oraz wykwalifikowanych specjalistów co umożliwia nam szybką realizację zamówień.

Konkurencyjne ceny

Dzięki dużej skali produkcji i wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować atrakcyjne ceny naszych produktów.

Nasze realizacje

Nasze realizacje

Wybrane realizacje