Meble do apartamentów

Wyposażanie apartamentów

Nasza oferta

Nasza oferta

Wyposażanie apartamentów

Wyposażenie apartamentu przeznaczonego na wynajem bardzo przypomina wyposażenie typowego mieszkania. W odróżnieniu od hoteli nie mamy tutaj powtarzalnych pomieszczeń o identycznych wymiarach i jednakowym umeblowaniu. Każdy Apartament wymaga indywidualnego podejścia zarówno w zakresie zagospodarowania dostępnej przestrzeni jak i designu dostosowanego do oczekiwań i wizji właściciela. W Drew-bet projektujemy i produkujemy meble do apartamentów i pokoi gościnnych, które spełnią oczekiwania każdego Klienta.

Pełne wyposażenie

Meble do Apartamentów

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie wyposażenia apartamentów w pełną gamę mebli do wszystkich pomieszczeń:

Styl i ergonomia

Meble na wymiar

Apartamenty na wynajem muszą być wyposażone we wszystkie niezbędne do codziennej egzystencji użytkowników meble. Często są to obiekty wynajmowane długoterminowo lub też przez wiele osób w jednym momencie dlatego niezwykle ważne jest odpowiednie zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Projektując meble do apartamentów staramy się zapewnić odpowiednią ilość miejsca do przechowywania i wygodę użytkowania. Dużą uwagę przykładamy też do odpowiedniego doboru materiałów tak aby produkowane przez nas meble były wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości.

Sposób wykończenia i styl apartamentu często są bardzo ważnym czynnikiem decydującym o jego popularności wśród klientów. Nasz dział projektowy zajmuje się projektowaniem unikalnych mebli zarówno klasycznych jak i nowoczesnych.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i gwarantujemy najwyższą jakości obsługi na każdym etapie realizacji zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Co charakteryzuje

Co charakteryzuje

Nasze meble do akademików na wymiar

Wysoka trwałość

Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały sprawdzonych producentów oraz innowacyjne maszyny zapewniające doskonałe wykonanie mebli.

Unikalny design

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie tak aby projektowane przez nas meble nadawały pomieszczeniom wyjątkowy charakter.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy rozbudowany park maszynowy oraz wykwalifikowanych specjalistów co umożliwia nam szybką realizację zamówień.

Konkurencyjne ceny

Dzięki dużej skali produkcji i wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować atrakcyjne ceny naszych produktów.

Nasze realizacje

Nasze realizacje

Wybrane realizacje