Usługi CNC

cięcie, frezowania krzywoliniowego i wiercenia otworów

Nasza oferta

Nasza oferta

Usług CNC

Oferujemy państwu usługi cięcia, frezowania krzywoliniowego oraz wiercenia otworów na jednych z najnowocześniejszych centrach obróbczych CNC SKILL 300 firmy BIESSE oraz PROFIT H 20 firmy FELDER. Na takich maszynach można dokonywać czynności obróbczych z dokładnością do 0.2 mm. Maszyny te programowane i sterowane są za pomocą oprogramowania: WOODFLASH, BIESSE WORKS oraz OSI co zapewnia naszym Klientom pełną powtarzalność każdego elementu.

Usługi CNC

Cięcie płyty, cięcie proste

Oferujemy usługę cięcia zakupionego przez państwa materiału. Realizujemy ją za pomocą profesjonalnej pilarki panelowej BIESSE SEKTOR 430, pozwalającej ciąć materiał z dokładnością do 0,2 mm.

Pilarka wyposażona jest w dwie piły dzięki którym cięty materiał jest pozbawiony jakichkolwiek uszkodzeń po obu stronach.

Wysoka wydajność maszyny ( możliwość cięcia pakietów materiału o grubości do 80 mm ) pozwala na realizowanie dużych zleceń w bardzo krótkich terminach.

Usługa cięcia dotyczy wszystkich materiałów drewnopodobnych: płyty meblowej melaminowanej, płyty surowej,sklejki, OSB, HDF, MDF.

Planowanie rozkroju oparte jest na profesjonalnych algorytmach, pozwalających uzyskać optymalne wykorzystanie materiału.

Usługi CNC

Oklejanie krawędzi

Wraz z usługą cięcia płyty meblowej oferujemy usługi oklejania krawędzi. Są one wykonywane za pomocą nowoczesnych okleiniarek sterowanych numerycznie.

Posiadają one agregaty wstępnego frezowania, dokonujące dokładne wyrównanie powierzchni przed oklejaniem co daje w efekcie doskonałą jakość powierzchni okleiny oraz brak jakichkolwiek ukruszeń płyty na styku z okleiną. Podczas procesu oklejania materiał jest w końcowej fazie cyklinowany co pozwala na uzyskanie gładkich i eleganckich krawędzi.

Jeżeli zainteresuje Państwa któraś z oferowanych przez nas usług to zapraszamy do naszej firmy, gdzie na miejscu przygotujemy dla Państwa pokaz możliwości naszych maszyn i zademonstrujemy finalne efekty naszej pracy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i gwarantujemy najwyższą jakości obsługi na każdym etapie realizacji zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.