Meble do akademików

Wyposażanie akademików i internatów

Nasza oferta

Nasza oferta

Wyposażanie akademików i internatów

Zajmujemy się wyposażeniem akademików i internatów w pełną gamę mebli niezbędnych w tego typu obiektach. Realizujemy zamówienia na wyposażenie pojedynczych pokoi jak również całych budynków czy kompleksów budynków. Nasz dział projektowy, bazując na wieloletnim doświadczeniu, pomaga w opracowaniu optymalnego sposobu zagospodarowania przestrzeni w mieszkaniu studenckim. Podejmujemy się również realizacji zamówień na podstawie projektu dostarczonego przez Klienta. Nasz park maszynowy pozwala na realizację nawet bardzo dużych zamówień w korzystnych dla Klienta terminach.

Kompleksowa oferta

Systemy mebli do akademików

Oferujemy pełną gamę mebli niezbędnych do kompleksowego wyposażenia pokoi w akademikach, bursach czy internatach. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

Projektowanie i wykonanie

Meble do akademików i mieszkań uczniowskich

W przypadku mieszkań studenckich i uczniowskich najważniejszym elementem aranżacji wnętrza jest optymalne zagospodarowanie, często niewielkich przestrzeni, tak aby zapewnić komfort mieszkania i nauki. W projektowaniu i produkcji mebli do akademików wykorzystujemy szereg rozwiązań zapewniających zwiększenie ilości miejsca do przechowywania oraz efektywniejsze z niego korzystanie. Stosujemy zaawansowane systemy przechowywania oraz dbamy o właściwe rozplanowanie przestrzeni w szafach i komodach. Bardzo dużą uwagę przykładamy również do wysokiej jakości komponentów i precyzyjnego wykonania mebli tak aby mogły z powodzeniem służyć lokatorom przez wiele lat.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i gwarantujemy najwyższą jakości obsługi na każdym etapie realizacji zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Co charakteryzuje

Co charakteryzuje

Nasze meble do akademików na wymiar

Wysoka trwałość

Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały sprawdzonych producentów oraz innowacyjne maszyny zapewniające doskonałe wykonanie mebli.

Unikalny design

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie tak aby projektowane przez nas meble nadawały pomieszczeniom wyjątkowy charakter.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy rozbudowany park maszynowy oraz wykwalifikowanych specjalistów co umożliwia nam szybką realizację zamówień.

Konkurencyjne ceny

Dzięki dużej skali produkcji i wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować atrakcyjne ceny naszych produktów.

Nasze realizacje

Nasze realizacje

Wybrane realizacje