O firmie

DREW-BET

O Nas

O nas

DREW-BET

Firma DREW-BET Beata Smugarzewska powstała w  sierpniu 2009 r. w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku i zwiększający się popyt na wyposażanie większych obiektów typu hotele, akademiki, szkoły. Naszym celem od samego początku było oferowanie wysokiej jakości mebli w korzystnych cenach, oraz szybka realizacja nawet bardzo dużych zamówień. 

W 2011r. dzięki efektywnym metodom zarządzania i pozyskiwaniu dużych kontraktów, nasza firma weszła w fazę szybkiego rozwoju. Obecnie posiadamy nowoczesny park maszyn na powierzchni 4200 m2 oraz doświadczoną kadrę wykwalifikowanych fachowców.

Czym się zajmujemy?

Wykonujemy meble hotelowe, do biur i akademików według indywidualnych projektów oraz meble nietypowe, jak lady recepcyjne, szatniowe, panele ścienne, giszety-kabiny sanitarne wzorowane na naszej dokumentacji technicznej przygotowanej przez dział projektów.

Realizujemy również projekty powierzone wykonane przez innych projektantów.

Szeroki zakres działalności produkcyjnej pozwolił nam osiągnąć wysoki poziom wiedzy i doświadczenia w tworzeniu optymalnych warunków do obsługi Klientów i współpracujących z nami inwestorów.

Zgodnie z potrzebami naszych Klientów opracowujemy szczegółową dokumentację techniczną mebli jak również wykonujemy na życzenie pokoje wzorcowe.

Posiadamy również własny transport oraz wysoko wykwalifikowane ekipy montażowe.
Zarówno wysoka jakość, funkcjonalność i nowoczesna forma, skłania naszych Klientów do współpracy z nami i przekonania, że tworzymy najlepsze meble hotelowe.

Co możemy zaoferować?

Przy realizacji zamówień stosujemy materiały znanych i renomowanych producentów takich jak: EGGER, PFLEIDERRER, BLUM. Stale współpracujemy z wieloma producentami komponentów meblarskich z Polski oraz Krajów UE. Wykonujemy również zlecenia wykonania mebli z powierzonego materiału.

W meblach hotelowych i internatowych wykorzystywane są nowe osiągnięcia w dziedzinie technologii materiałowej takich producentów jak: BLUM, REHAU, DUROPAL, POLYREY, FORMICA co wpływa na coraz doskonalsze rozwiązania konstrukcyjne. Dlatego też możemy zaoferować solidne i praktyczne rozwiązania w meblach do hoteli, moteli czy zajazdów oraz internatów szkolnych. Trwałe i wygodne, o cechach konstrukcyjnych czy estetycznych spełniających oczekiwania zarówno naszych Klientów – hotelarzy, jak też tych, którzy z nich korzystają – gości hotelowych.

Nasze meble hotelowe to styl, elegancja, estetyka i wysoka funkcjonalność. Każdy element tworzony jest zgodnie z zasadami ergonomii i projektowany jest z myślą o tym by tworzył całość i nadał przestrzeni efektowny wygląd.

Nasza oferta

Nasza oferta

Specjalizacje

Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu w meble: szkoły z internatem, akademiki, hotele, biura, przychodnie medyczne i pensjonaty.

Ogromny potencjał naszej firmy pozwala nam na realizację dużych zamówień przy stosunkowo krótkich terminach.

Firma produkuje

Dodatkowe usługi

Wartości

Nasze wartości

Misja i wizja firmy

Misja

Dobre meble są jak przyjaciele – przyjemnie spędzać czas w ich towarzystwie. Pragniemy produkować dla naszych Klientów meble hotelowe w towarzystwie których goście poczują się wyróżnieni i wyjątkowi a atrakcyjny design wnętrza sprawi, że będzie to miejsce do którego będą chcieli wracać żeby odpocząć.

Wizja

Patrząc w przyszłość, pracownicy firmy DREW-BET tworzą firmę, która staje się najbardziej poszukiwanym producentem mebli do biur, hoteli, akademików i innych lokali użytkowych zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Dzięki doświadczeniu, otwartości na nowe rozwiązania technologiczne i projektowe a jednocześnie kompleksowość usług, osiągamy pełne zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów wspierając realizację ich celów biznesowych.

Park maszyn

Park maszyn

Gwarancja jakości

Produkcja mebli biurowych, hotelowych, do akademików i według indywidualnych projektów nie była by możliwa bez wysoko specjalizowanego parku maszynowego. Możliwość wykonania każdego nietypowego zamówienia jest możliwa głownie dzięki nowoczesnym centrom obróbczym CNC, oraz profesjonalnym obrabiarkom uznanych na całym świecie firm FELDER oraz BIESSE.

Jednocześnie oferujemy usługi CNC obróbki elementów, usługi okleiniarką oraz cięcia piłą panelową w oparciu o własną dokumentację jak i dokumentację dostarczoną przez klienta.

Park maszynowy, którym dysponujemy pozwala na precyzyjne wykonywanie obróbki elementów z dokładnością do 0.2 mm co zapewnia najwyższą jakość i pełną powtarzalność produkowanych mebli. Stosowane oprogramowanie komputerowe sterujące pracą maszyn: WOODFLASH, BIESSE WORKS, OSI oraz wykwalifikowani pracownicy pozwalają nam dać Państwu gwarancję jakości na wszystkie produkowane wyroby.

Dzięki stałej współpracy ze świetnymi projektantami oraz producentami materiałów i akcesoriów meblowych, możemy zrealizować również całkowicie nietypowe zamówienia, zgodnie z Państwa sugestiami i najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.

Precyzyjne i wysoko wydajne maszyny są gwarancją spełnienia wymagań krajowych i zagranicznych norm jakości i zadowolą najbardziej wyszukane gusta naszych Klientów.

Urządzenia z naszego parku maszynowego