• +48 86 218 14 55
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Misja, wizja , wartości

MISJA FIRMY

misja

Dobre meble są jak przyjaciele – przyjemnie spędzać czas w ich towarzystwie. Pragniemy produkować dla naszych Klientów meble hotelowe w towarzystwie których goście poczują się wyróżnieni i wyjątkowi a atrakcyjny design wnętrza sprawi, że będzie to miejsce do którego będą chcieli wracać żeby odpocząć.


WIZJA FIRMY

wizja

Patrząc w przyszłość, pracownicy firmy DREW-BET tworzą firmę, która staje się najbardziej poszukiwanym producentem mebli do biur, hoteli, akademików i innych lokali użytkowych zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Dzięki doświadczeniu, otwartości na nowe rozwiązania technologiczne i projektowe a jednocześnie kompleksowość usług, osiągamy pełne zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów wspierając realizację ich celów biznesowych.


WARTOŚCI

wartosci1

tabletOtwartość - naszą cechą jest duża kreatywność, ciągła gotowość do zmiany i otwartość na sugestie klientów. Łącząc pasję tworzenia z doświadczeniem wykwalifikowanych projektantów jesteśmy w stanie urzeczywistnić najbardziej wyrafinowaną wizję Klienta optymalnie aranżując dostępną przestrzeń w funkcjonalne i estetyczne meble. Wykonamy każde nawet najbardziej nietypowe zamówienie.

wartosci3Kompleksowość – zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę ich zamówienia. Począwszy od wsparcia na etapie projektowania i aranżacji wnętrza, poprzez optymalizację wykorzystania materiałów, krótki proces produkcyjny, logistykę i bezpieczny transport, kończąc na montażu przez doświadczone ekipy monterskie.

wartosci4Jakość - meble hotelowe, biurowe, do akademików, wykonane według indywidualnych projektów i stosowane w budynkach użyteczności publicznej muszą spełniać najwyższe wymagania pod kątem eksploatacji, norm technicznych oraz bezpieczeństwa. Aby sprostać tym wyzwaniom nasza firma inwestuje w jakość. Począwszy od wykwalifikowanej kadry, wysoko wyspecjalizowanych maszynach, doskonałych surowcach i materiałach wykończeniowych, na pełnej precyzji i powtarzalności produkowanych mebli kończąc. Dzięki temu nasze produkty cieszą się stałym zaufaniem zadowolonych Klientów.

wartosci5Innowacyjność – nasz zespół projektantów tworzy innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne czy to w oparciu o własne projekty czy też przy współpracy z projektantami zewnętrznymi. To dzięki nim procesy produkcyjne przebiegają sprawniej a materiały stosowane do produkcji są lepiej i efektywniej wykorzystywane. Nowoczesne, specjalistyczne oprogramowania komputerowe maksymalnie optymalizują wykorzystanie surowców dzięki czemu możemy znacznie obniżyć koszty produkcji. Klienci doceniają nasz wkład w efektywne rozwiązania oszczędzające czas i minimalizujące koszty polecają nas coraz to nowym kontrahentom.